Anasayfa Kurumsal Servis Taşımacılığı Referanslar Araçlarımız Etkinlikler İletişim
 
Anasayfa > Servis Taşımacılığı

TAŞIMACILIK HİZMETLERİ
Günümüzün giderek artan yoğunluğunda zaman kaybını minimuma indirebilmek amacı ile özellikle büyük şehirlerde okuyan öğrencilerin ve çalışanların taşımacılık hizmetlerine karşı duymuş olduğu ihtiyaçta artış meydana gelmiştir. AGF TUR; ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetlerini, maliyet avantajıyla hem kaliteli hem de ekonomik bir şekilde optimum transit sürelerinde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

AGF TUR; bünyesindeki mevcut araç filosu ile hızlı, güvenli ve dakik hizmet anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda organize edilmek üzere yapılandırılmıştır.

Gelişen ve değişen Türkiye şartlarına ayak uydurarak toplu taşımacılık hizmeti veren AGF TUR faaliyetlerini Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı olmak üzere 2 ana kategoride toplamaktadır.

AGF TUR; holding, anaokulu, ilköğretim okulları, devlet ve özel liseleri, üniversiteler, dershaneler, vardiyalı sistemli fabrikalar, üst düzey kamu kuruluşları, pazarlama şirketleri ve üretim tesisleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin personel ve öğrencilerine yönelik, 0 ile 5 yaş arasında ki servis araçlarıyla taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Teknoloji kullanımını en üst seviyede tutan AGF TUR taşımacılık hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen AGF TUR, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır?

20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır. Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır.

Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle İstanbul gibi büyük şehirler gelmektedir.

Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren AGF TUR, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir.

Personel taşımacılığının avantajları nelerdir?

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
AGF TUR; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren AGF TUR; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan AGF TUR; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de AGF TUR; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran AGF TUR, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

AGF TUR Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında;

-Araçlarının bakımlı ve yeni olması,
-Güvenlik tedbirlerine uyulması,
-Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması,
-Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır.
AGF TUR’un Öğrenci taşımacılığındaki farkını öğrenmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz…

 


anasayfa | kurumsal | servis taşımacılığı | referanslar | araçlarımız | güzergahlar | iletişim